if_photoif_put_inmenu
Таврія Клінкер
Зателефонуйте нам!
+38 (066) +38 (066) 532-23-68 Показати
+38 (067) +38 (067) 542-82-88 Показати

Алюмінієві конструкції та їх застосування

13 січня 2017

В сучасному житті алюмінієві вікна і двері знаходять все більшу популярність не тільки в Європі, але і в Україні. Компанія «Таврія Клінкер» є офіційним представником заводу-виробника алюмінієвих кострукції Alpri в Херсонській та Одеській області. У нас ви зможете придбати якісні вироби з алюмінію за найвигіднішими цінами.

Основні переваги алюмінієвих конструкцій в тому, що вони:

- не містять шкідливих речовин і не виділяє ніяких запахів;

- є дуже міцними порівняно з деревом і навіть металопластику;

- дозволяють виготовити великі габаритні конструкції цільними;

- застосовуються для виготовлення фасадів;

- мають досить низький коефіцієнт температурного розширення;

- не деформуються;

- не займаються;

- є довговічними в експлуатації;

- не вимагають спеціального догляду.

Ще зовсім недавно алюмінієві вікна та двері встановлювали лише в промислових і громадських будівлях. Сьогодні ж їх почали встановлювати в приватних будинках, квартирах і котеджах, адже вироби з алюмінію не тільки якісні і абсолютно безпечні, мають елегантний і витончений вигляд, але також дозволяють втілити в життя будь-які дизайнерські ідеї.

Безпека алюмінію обумовлюється його складом і структурою самого матеріалу. Він не схильний до впливу зовнішнього середовища, незалежно від умов експлуатації, не втрачає свій первинний зовнішній вигляд, не вигоряє і чудово реагує на будь-які погодні сюрпризи. Саме тому алюмінієві вікна «Alpri» – це чудове рішення для тих хто дбає про затишок, комфорт і презентабельності свого житла на багато десятиліть.

Основною перевагою алюмінієвих профільних систем є їх міцність і надійність. Саме завдяки цій властивості можливе виготовлення габаритних нестандартних конструкцій з великими стулками, що є неможливим для металопластику. Крім того, алюмінієві вікна за рахунок особливостей профілю мають більшу здатність світлопропускання, що робить їх більш практичними і естетично привабливими.

Алюмінієві профільні системи можуть бути пофарбовані в будь-який колір за шкалою RAL або декоруєму обробку під дерево. Ефект декорування повторює не тільки колір і візерунки дерев'яної поверхні, але також текстуру дерева. В процесі експлуатації такі конструкції не втрачають свій зовнішній вигляд, однак їх необхідно берегти від глибоких подряпин.

Важливою властивістю алюмінієвих профілів є стійкість до агресивного впливу навколишнього середовища, саме тому такі конструкції ідеально підходять для промислових підприємств і встановлюються в прибережних зонах, а також на різних морських курортах, де спостерігається підвищена вологість повітря і солоні вітри. Це є однією з основних причин, по якій конструкції з алюмінію придбали таку популярність в Одеській і Херсонській області.

Вікна та двері з алюмінію можуть бути «теплими» чи «холодними». Вікна з «теплого» алюмінію мають принципову відмінність – всередині кожного профілю встановлюється спеціальна термоізолююча вставка, яка значно зменшує тепловтрати, тому температура конструкції з боку вулиці і з боку приміщення буде різна. Такі вікна не промерзають і відмінно підходять для будинків, де встановлюється опалення. Вікна з «холодного» алюмінію не мають такої вставки, тому їх частіше встановлюють в неопалюваних приміщеннях або в якості перегородок всередині офісних приміщень, оскільки ціна на них значно нижче.

Алюмінієві конструкції можуть бути глухими, поворотно-відкидними, многостворчатыми, розсувними і т. д., термін виготовлення яких буде залежати від складності конструкції, наявності декорування і технологічних особливостей виробництва, і може варіюватися близько декількох тижнів. Незважаючи на те, що ціни на них трохи вище своїх металопластикових аналогів багато віддають перевагу алюмінію, оскільки термін служби таких вікон і дверей може досягати більше 100 років.

Види декорування під дерево алюмінієвих профільних систем:

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×